Říjen 2018

50 odstínů mne

15. října 2018 v 21:35 | #FromTheLife
50 odstínů mne?
Velice zajime tema na psaní žejo?
Víš jak se říká 100 lidi 100 chutí?
Tady je něco podobného akorát 1 téma a nekonečno úhlů pohledů..
Já to vnímám jako 50 stránek mé osoby..
Každá stránka má svůj vlastní "nazev a charakteristiku"
Hodně žen o tomhle asi mluvit nechce protože si myslí že to je nevhodné ale každá moc dobře víme že máme několik stránek.. Hodná, milá, sexy, půvabná, vzteklá, panovačná, submisivni, dominantní a tak dále.. Vidíš.. Teď jsem ti tu vyjmenovala 8 stránek mne! Máme jich několik ani o nich nevíš ale máš je! Popřemýšlej co se vlastně v tobě skrývá!

Úvod/Seznámení

15. října 2018 v 21:06 | #FromTheLife
Ahoj!
Rozhodla jsem se začít psát blog, protože už mi nestačí můj osobní deníček a taky proto, že mám občas zajímavé úvahy, myšlenky a zážitky..
Moje identita zůstane prozatím anonymni.. Je možné že si to budou číst i moji přátelé a třeba poznaji kdo jsem a to mi bohatě stačí.! 😀
Čím bych začala..
Můj život nebyl nějak obzvlášť lehký.. Když jsem byla ještě v mladém věku spadla jsem do anorexie...nebylo to lehké ani fyzicky ani psychicky.. Jediný člověk který mě držel nad vodou byla moje máma, které jsem sebevíc vděčná za to že to semnou zvládla a vydržela mé nálady..Jen tak btw. momentálně by jsi na mě nepoznala že jsem si něčím takovým prošla :) mé tělo na to nevypadá :)
Poté co jsem tohle zvládla se objevovaly další a další zdravotní problémy, kterém mám mimochodem i do teď.. Není lehké s něma žít, ale je to život a víš kdo mi s tím vším pomáhá?
Moji kamarádi.. Mám hodně dobrých kamarádů.. Každý je úplně ale úplně jiný.. Mnohdy si mezi sebou nemají ani co říct.. Ale jakmile se mi něco děje je to jako moje "rodina", která mě drží nad vodou a udělala ze mě osobu kterou jsem teď..
Měla jsi někdy pocit že nic nezvládáš? Že absolutně nevíš co s tebou bude třeba za 6 let? Co z tebe bude? Dokážeš vlastně něco v životě? Nejsi k ničemu? Myslím si že takové otázky měl jednou každý.. A taky od toho tady každý má tu svou "rodinku" která mu ukáže správný směr.. Nebo ti dá aspoň radu do života.. Každý z tvojí "rodinky" ti dá úplně ale úplně jinou radu a ty z jedné rady uděláš jedno velké MOTTO kterého se budeš snažit držet.. Opravdu to pomáhá.. Určitě víc než nějaké motivační citáty po internetu..
Ale víš co je i důležité? Je ten můj kamarád opravdu kamarád? Když mu zavolám v 5 ráno s brekem pomůže mi? Pomůže mi z fyzických a i psychických problémů? Dokáže to aspoň trochu? Má mě rád? Bere mě takovou jaká jsem? Chápe mě? Respektuje moje názory? Pokud aspoň já tyhle otázky máš u toho kamaráda na kterého si právě myslela ANO je to ten pravý kamarád pro tebe! A drž se ho! Víš je strašně málo takových kamarádů kteří tě nezradí.. A pokud takového nemáš vůbec si z toho hlavu nedělej.. Sice to budeš mít těžší, ale on se může kdekoliv objevit.. V práci, ve škole, v nějakém kroužku.. A pokud ani tam? Nepanikař! Sice jsi na určitě věci sama ale to se vůbec nic neděje.. Budeš silná a budeš to všechno zvládat.. Jen to prosím neprehanej.. Někdy je třeba všechno vychrlit na někoho druhého.. Úplně na kohokoliv komu věříš.. Třeba i tátovi, mámě, bráchovi nebo ségře komukoliv..
Jen mysli na to že všechno zvládneš.. Protože všechno zlé je k něčemu dobré a všechno se v dobré obrátí!
#FromTheLife